Extrémisti. A kto vlastne?

Autor: Daniel Mičuda | 25.11.2013 o 16:18 | (upravené 25.11.2013 o 22:16) Karma článku: 12,76 | Prečítané:  1659x

Po 2. kole volieb do VÚC sa zo všadiaľ na občanov Slovabsurdistanu vyhrnuli reči „múdrych" politických špičiek a predstaviteľov skorumpovaných strán, proste našich papalášov, ale i politológov a predstaviteľov mimovládok, že kto je vinný za zvolenie „župana extrémistu" v Banskobystrickom kraji. Červená mafia to hádže na tých modrých mafiánov a naopak. Avšak poukázať na voliča občana, jeho každodenné problémy v kraji plnom „istôt", na to nikto z nich nenabral odvahu ukázať, že aha ho tam, veď voliči za to môžu, koho si zvolili.

Boj proti papalášizmu a samotný vzdor občanov proti zlodejom aspoň v jednom kraji zvíťazil. Jednoznačne dostali strach. Strach z toho, že stádu sa otvorili oči odmietajúc politickú zberbu, zločincov tohto zriadenia, socialistických kapitalistov, ktorí zapredali a neštítia sa zapredať verejné statky a svojich vlastných občanov na úkor svojej moci a obohatenia sa vo vlastný prospech, len aby sa „ich" mali najlepšie. Ostatní nech sa hlavne podriadia moci a platia dane a vysoké odvody im darmožráčom, aby mali čo prerozdeľovať.

A kto je vlastne extrémista? Veď k extrémistom má samotný SMER s.r.o. tak blízko a sám sa správa extrémne voči vlastným občanom. Nehovoriac o extrémistoch v radoch vlastných, a ďalší, napr. arc. Sokol, predstavitelia OĽANO, atď.

Nimi „nečakaná" akcia vyvolala reakciu. Reakciu zbedačovaného kraja, jeho obyvateľov. Reakciu správnu a konečnú. Nielen zdvihnutý prst, ale aj možné konečné riešenie tejto politickej frašky a hanby. Aj keď sa víťazom stal človek s dvoma vysokoškolskými diplomami, považujú ho za hrozbu, za extrémistu, proste za župana satana.

Ale presne tak, najsprávnejší názor je, že za toto môžu skorumpovaní politici na čele so SMER s.r.o. a Ficogágajom, všetci riadení finančníkmi, partaj lokajmi, teda sponzormi.

Presne tí istí politici, ktorí aj na lokálnej úrovni neštítia sa kupovať si rómske hlasy, bezhlavo míňať verejné statky, pripravovať hostiny pre dôchodcov v Bratislave, ako Flašíková Beňová, ktorej na kampaň prispeli minimálne 300 tis. eurami, čo je oproti Kotlebovým výdajom na kampaň a transparent na urpíne a vyrúbané stromy okolo neho, celkovo v sume 5 tisíc eur, kampaň megalomanská s minimálnym efektom. A naj je, že všetci riešia cigáňov pred voľbami, agitujú priamo u nich. Po voľbách už len kradnú, pardón, prerozdeľujú eurá určené na rómsky problém do svojich nenažraných kešení zabudnúc na kortešačky.

Aj keď samotný novozvolený župan Kotleba je rozporuplná osoba s extrémnymi i extrémistickými názormi zároveň, má čistý politický štít, a môže preukázať, čo v ňom skutočne je resp. naozaj spraviť dobré kroky na zlepšenie životnej úrovne obyvateľov tejto župy. Aj keď on sám pôsobí len ako výtvor vlastného sponzora, ako mu on sám hovorí, p. podnikateľa Beličku. Čiže osobne pochybujem o akomkoľvek blahu a bezpečnosti,  ktoré by pán nový župan priniesol do banskobystrického kraja skrz osoby p. Beličku. Skôr sa rysuje ďalšia fraška a presadenie sa pána Beličku i samotného Kotlebu i na národnej úrovni. Ale to už presne vedia len ony samy a médiá a politici.

Teda pravdepodobne zostane len pri jeho prázdnych slovách a ochromenej župe, nakoľko poslanci s ním odmietnu spolupracovať. Ale to všetko sa prevalí cez médiá, nakoľko to bude ostro sledované a monitorované, tak poukázať sa môže aj na poslancov samotných.

Čiže jedno, čo ma potešilo, nebolo víťazstvo modrého mafiána v bratislavskom kraji, ako víťazstvo menšieho zla, kt. už volič odmieta, ale porážka červených a samotného boľševika Maňku, teda „Máňo" sorry, ale nevyšlo to!

A dúfajme že ani nevyjde, a že sa týmto otvára šanca mladým neznámym tváram, šikovným novým odborníkom, aby spojili svoje sily. Nie takým, ktorí sa doteraz vedeli presadiť len cez tričká ako pätolízač Brixi, Kolesík, Martvoň a iní z mládežníckych organizácií hlásiacim sa, ako liaheň „mladých idiotov", k prehnitým politickým stranám a ich dogmám. Samého ma osobne zarazilo, že košický ficolízač Brixi, bol schopný rozposielať sms, aby košické stádo volilo toho, koho nakoniec aj zvolilo. A na moju poznámku k jeho osobe v diskusii na sociálnej sieti FB, že nech sa cteného p.JÚDr. Brixiho opýtajú, kto ho nabáda k jeho činom, ako a kto prerozdeľuje v Košiciach, kto je väčší pán, či Paška-Raši-Trebuľa-Brixi, a ako sa dostal na Právnickú fakultu UPJŠ, mi samozrejme neodpovedal a zablokoval mi prístup k tejto verejnej diskusii. Toto je propaganda a lá SMER s.r.o. a chudák ficolízač Brixi len robil svoju prácu a mladícku nerozvážnosť.

 

Ďakujem uvedomelým občanom bystrického kraja, že priniesli vzdor papalášizmu, a že sa dá proti nemu aj reálne bojovať napriek pseudorečiam a pseudnázorom!

 

P.S. Ale najlepšie sa i tak číta o dianí v SR v PLUS 7, že policajní papaláši obsalidli Inchebu oslavou policajného šéfa inšpekcie Ševčíka na Rozinov účet, že Migaš sa činí, že Kotleba je vlastne niečí vyhadzovač...a že posledný, kto pôjde z tejto republiky nemusí zhasnúť.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako sa Slovák z Terchovej stal veľkým reformátorom u Márie Terézie

Adam František Kollár, vedec a knihovník bol jedným z popredných osvietenských reformátorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KULTÚRA

Matka naháňa únoscov svojho syna. Môže byť taký film komický?

Film Únos je prázdinovou zábavou.


Už ste čítali?